STARTGRUPP
Startnummer
FÖRNAMN
EFTERNAMN
LAGNAMN
1 1 Elit Thomas Abrahamsson Stenungsundslöparna 11.30
1 2 Elit jennifer alfredsson The Queens 11.30
1 3 Elit Martin Bäckström Team__Stream 11.30
1 4 Elit Ronny Erikssin Stenshult Bygg 11.30
1 5 Elit Urban Eriksson Stenshult Bygg 11.30
1 6 Elit Sara Forsström Team__Stream 11.30
1 7 Elit Oscar Hansson Team dårar 11.30
1 8 Elit Robert Jiremo OCR Stockholm IF 11.30
1 9 Elit emma johansson The Queens 11.30
1 10 Elit christian Karls Facebreakers OCR 11.30
1 11 Elit Patrik Klarqvist Jason 11.30
1 12 Elit Johannes Larsson Facebreakers OCR 11.30
1 13 Elit Magnus Lilja Magnum 11.30
1 14 Elit Mattias Osbeck Active Wester 11.30
1 15 Elit Linus Pettersson Stenshult Bygg 11.30
1 16 Elit Emma Rosén Team dårar 11.30
1 17 Elit Paulina Sjöberg Räddningspatrullen 11.30
1 18 Elit Nicolina Skog Team dårar 11.30
1 19 Elit Annelie Stigsson Räddningspatrullen 11.30
1 20 Elit Alex Syversen Team dårar 11.30
1 21 Elit Andreas Thome Mjuk Biltvätt 11.30
1 22 Elit Elin Ulvhammar Saltviks Camping 11.30
1 23 Elit Mathilda Wahlberg Team dårar 11.30
1 24 Elit Charlotte Winter Team dårar 11.30
1 25 Elit Emma Johansson STC 11.30
1 26 Elit Oskar Forsström Team__Stream 11.30
1 999 Elit Matilda Krüger Krüger 11.30
1 997 Elit Gustav Rhedin Bokenäs IF 11.30
1 994 Elit Andreas Nordin OCR Team Maus 11.30
2 27 Herr Mikael Fivesdal Active Wester 11.35
2 28 Herr David Heidenfors Active Wester 11.35
2 29 Herr Rasmus Lindahl Active Wester 11.35
2 30 Herr Rebecca Lindahl Active Wester 11.35
2 31 Herr Johan Nilsson Active Wester 11.35
2 32 Herr Steffen Rud Nilsen Active Wester 11.35
2 33 Herr Tom Wemmel Active Wester 11.35
2 34 Dam Sabine Brandes Active Wester 11.35
2 35 Dam Pernilla Carlsson Active Wester 11.35
2 36 Dam Kim Fivelsdal Active Wester 11.35
2 37 Dam Marie-Louise Hansson Active Wester 11.35
2 38 Dam Emilia Jacobsson Active Wester 11.35
2 39 Dam Sofie Saga Active Wester 11.35
2 40 Dam Felicia Skarp Active Wester 11.35
2 41 Dam Linnéa Stake Active Wester 11.35
2 42 Dam Cia Wallström Active Wester 11.35
3 43 Dam Cecilia Carlsson 11.40
3 44 Dam Anette Friedenthal Friedenthal "We bring power to the people" Vattenfall Services Nordic AB 11.40
3 45 Dam Sofia Kampekäll "We bring power to the people" Vattenfall Services Nordic AB 11.40
3 46 Dam Cathrin Moberg Larsson "We bring power to the people" Vattenfall Services Nordic AB 11.40
3 47 Herr Joakim Arvidsson "We bring power to the people" Vattenfall Services Nordic AB 11.40
3 48 Herr Alexander Lindström ää 11.40
3 49 Herr Benny Klasson We bring power to the people Vattenfall services Nordic 11.40
3 50 Herr Mikael Stenström "We bring power to the people" Vattenfall Services Nordic AB 11.40
3 51 Herr Jonas Helmersson #JoMo 11.40
3 52 Dam Moa Martinsson #JoMoa 11.40
3 53 Dam Therese Olaisson Vi2 11.40
3 54 Herr Martin Gross . 11.40
3 55 Herr Jimmy Olausson . 11.40
3 56 Herr Christer Olsson 🙂 11.40
3 57 Dam Susanne Egelström ”Jävla SJ” 11.40
3 58 Dam Sofia Hagström ”Jävla SJ” 11.40
3 59 Dam Lotta Lilja ”Jävla SJ” 11.40
3 60 Dam Angelica Niklasson ”Jävla SJ” 11.40
3 61 Dam Camilla Nydal Krona ”Jävla SJ” 11.40
3 62 Dam Molly Sjögren ”Jävla SJ” 11.40
3 63 Herr Pontus Fälth ”Jävla SJ” 11.40
3 64 Herr Adam Larsson ”Jävla SJ” 11.40
3 65 Dam Pia Sjöö Leppänen 3xz 11.40
3 66 Dam Erica Jensen 40+med ett jäkla pannben 11.40
3 67 Dam Maria Jensen 40+med ett jäkla pannben 11.40
3 68 Dam Pernilla Jonsson 40+med ett jäkla pannben 11.40
3 69 Dam Susanne Karlsson 40+med ett jäkla pannben 11.40
3 70 Dam Paula Strömblad 40+med ett jäkla pannben 11.40
3 71 Dam Ulrika Törnfeldt 40+med ett jäkla pannben 11.40
3 72 Herr Per Erik Nystrand 402:a Insats 1:a plut 11.40
3 73 Herr Claes Ostwald 402:a Insats 1:a plut 11.40
3 74 Herr Kristoffer Thorström 402:a Insats 1:a Plut 11.40
3 75 Herr Niklas Sjölin 403:e HV Insats Komp 11.40
3 76 Herr Fredrik Sahlberg Freddan 11.40
4 77 Dam Linn Jensen Acrius 11.45
4 78 Dam Linda Pettersson Acrius 11.45
4 79 Dam Isabelle Berg Amazing runners 11.45
4 80 Dam Linda Berg Leponiemi Amazing runners 11.45
4 81 Dam Frida Lindgren Amazing runners 11.45
4 82 Herr Ari Leponiemi Amazing runners 11.45
4 83 Herr Fredrik Andersen Amazing runners 11.45
4 84 Dam Leonora Kurtaliqi Amazing runners 11.45
4 85 Herr Lavdim Kurtaliqi Amazing runners 11.45
4 86 Dam Mina Kurtaliqi Amazing runners 11.45
4 87 Herr Fredrik Bergenklev Karlsberg United FC 11.45
4 88 Herr Marcus Fredriksson Karlsberg United FC 11.45
4 89 Herr Fredrik Fäldt Karlsberg United FC 11.45
4 90 Herr Robert Larsson Karlsberg United FC 11.45
4 91 Dam Felicia Ruthner Luxarna 11.45
4 92 Dam Gabriella Ruthner Luxarna 11.45
4 93 Herr Michel Haddad Luxarna 11.45
4 94 Dam Emelie Bråthén Norrland 11.45
4 95 Herr Joakim Bråthén Norrland 11.45
4 96 Dam Kajsa Jansson Söderberg & Partners 11.45
4 97 Dam Helen Voiner Söderberg & Partners 11.45
4 98 Dam Anna Ask Söderbergpartners 11.45
4 99 Dam Kajsa Eriksson Söderbergpartners 11.45
4 100 Dam Cathrine Hansson Söderbergpartners 11.45
4 101 Dam Julia Thoresson Söderbergpartners 11.45
4 102 Herr Mattias Alfredsson Söderbergpartners 11.45
4 103 Herr Niclas Helmér Söderbergpartners 11.45
4 104 Herr Pär Jansson Söderbergpartners 11.45
4 105 Herr Jonas Romefors Söderbergpartners 11.45
4 106 Herr Pierre Voinier Söderbergpartners 11.45
4 995 Herr Jonas Larsson Benders Stolthet 11.45
5 107 Dam Jonna Johansson Team bunkern 11.50
5 108 Dam Annie Björklund Team bunkern 11.50
5 109 Dam Magdalena Krondahl Team Bunkern 11.50
5 110 Dam Malin Nävergård Team bunkern 11.50
5 111 Herr Daniel Westlund TeamBunkern 11.50
5 112 Dam Monica Gutuen TeamBunkern Fun Squad 11.50
5 113 Herr Gabriel Engelin Tischler 11.50
5 114 Herr Johan Granath Tischler 11.50
5 115 Herr Olle Karlsson Tischler 11.50
5 116 Herr Daniel Langer Tischler 11.50
5 117 Herr Henrik Ström Tischler 11.50
5 118 Herr Oliver Tidlund Tischler 11.50
5 119 Herr Andre Värlsjö Tischler 11.50
5 120 Herr Fredric Blomqvist Fun Squad OCR 11.50
5 121 Herr Christofer Borg Fun Squad OCR 11.50
5 122 Herr herbert Gutierrez FUN SQUAD OCR 11.50
5 123 Herr Ulf ”Batman” Stensson Fun Squad OCR 11.50
5 124 Dam Sara Bjälkö Fun Squad OCR 11.50
5 125 Dam Linda Dyplin FUN SQUAD OCR 11.50
5 126 Dam Vibeke gilberg FUN SQUAD OCR 11.50
5 127 Dam liselotte antonsson No problems 11.50
5 128 Dam monica freij No problems 11.50
5 129 Dam camilla kotarevic No problems 11.50
5 130 Dam Ulrica Linderoth No problems 11.50
5 131 Dam åsa noord No Problems 11.50
5 132 Herr mujo kotarevic No problems 11.50
5 133 Herr adam lindroth No problems 11.50
5 134 Herr joachim lindroth No problems 11.50
5 135 Herr martin noord No problems 11.50
5 136 Herr johnpet peterson No problems 11.50
5 137 Herr Dennis Fredriksson Challenger Uddevalla 11.50
7 138 RunFlirtRace Elinor Malmquist **** 12.00
7 139 RunFlirtRace Linus Althinsson Flirtkulorna 12.00
7 140 RunFlirtRace Jonas Köre Flirtkulorna 12.00
7 141 RunFlirtRace Juan-Carlos Gonzalez IoB 12.00
7 142 RunFlirtRace Hanna Oscarsson IOB 12.00
7 143 RunFlirtRace Karl Sundström Jesusloverz 12.00
7 144 RunFlirtRace Oscar Bengtsson Köttjuv 12.00
7 145 RunFlirtRace Frida Andersson Lida 12.00
7 146 RunFlirtRace Lina Eriksson Lida 12.00
7 147 RunFlirtRace Jonny Wolf One Tribe Defqon 1 12.00
7 148 RunFlirtRace Anders Lindström Optimisterna 12.00
7 149 RunFlirtRace Cecilia Lindström Optimisterna 12.00
7 150 RunFlirtRace Fredrik Nilsson Optimisterna 12.00
7 151 RunFlirtRace Anna Nilsson Sparf Optimisterna 12.00
7 152 RunFlirtRace Katarina Grahn Team Sleddog 12.00
7 153 RunFlirtRace Lenita Remneman Team Sleddog 12.00
7 154 RunFlirtRace Tommy Borglin Team ToBo 12.00
7 155 RunFlirtRace Rebecka Jansson Tedactive OCR 12.00
7 156 RunFlirtRace Viktor Fox The Fox trailtrotter 12.00
7 157 RunFlirtRace Linda Kärnsby Karnsby 12.00
8 158 Herr Andreas Andersson After Dagis 12.05
8 159 Herr Kenny Jonsson After Dagis 12.05
8 160 Herr Emil Klövenäs After Dagis 12.05
8 161 Herr Tomas Klövenäs After Dagis 12.05
8 162 Dam Ulrika Johansson After Dagis 12.05
8 163 Dam Camilla Åsenfors Klövenäs After Dagis 12.05
8 164 Dam Sara Arvidsson Arvid 12.05
8 165 Herr Fredrik Andersson Alfadirt 12.05
8 166 Herr Glenn Svanberg Alfadirt 12.05
8 167 Dam Alvina Terning Allt för sin syster 12.05
8 168 Dam Joanna Terning Allt för sin syster 12.05
8 169 Herr Tor-Björn Amilon Team Uddevallahem 12.05
8 170 Herr Owe Andreasson Team Uddevallahem 12.05
8 171 Herr Andreas Berghänel Team Uddevallahem 12.05
8 172 Herr Henrik Dahl Team Uddevallahem 12.05
8 173 Herr Leif Göransson Team Uddevallahem 12.05
8 174 Herr Ronnie Häggman Team Uddevallahem 12.05
8 175 Herr Emil Isenheim Team Uddevallahem 12.05
8 176 Herr Ralf Jansson Team Uddevallahem 12.05
8 177 Herr Knut johansson Team Uddevallahem 12.05
8 178 Herr Morten Johansson Team Uddevallahem 12.05
8 179 Herr stefan Larsson Team Uddevallahem 12.05
8 180 Herr Mattias Molin Team Uddevallahem 12.05
8 181 Herr Roberto Rojas Team Uddevallahem 12.05
8 182 Herr Tony Russberg Team Uddevallahem 12.05
8 183 Herr Andreas Skälegård Team Uddevallahem 12.05
8 184 Herr Michael Svensson Team Uddevallahem 12.05
8 185 Dam Jennie Berg Team Uddevallahem 12.05
8 186 Dam Elin Sjöberg Team Uddevallahem 12.05
8 187 Dam Annika Westman Team Uddevallahem 12.05
8 188 Dam Bettina Österholm Team Uddevallahem 12.05
9 189 Herr Fredrik Brändén PT Jensen 12.10
9 190 Herr Martin Carlsson PT Jensen 12.10
9 191 Herr David Engelbrektsson PT Jensen 12.10
9 192 Herr Andreas Johansson PT Jensen 12.10
9 193 Herr Anton Nilsson PT Jensen 12.10
9 194 Herr Mats Johansson PT Jensen 12.10
9 195 Herr Albert Mlinaric PT Jensen 12.10
9 196 Herr Niklas Stjern PT Jensen 12.10
9 197 Herr Håkan Åhs PT Jensen 12.10
9 198 Dam Pricilla Alba PT Jensen 12.10
9 199 Dam Linn Arvidsson PT Jensen 12.10
9 200 Dam Johanna Berntsson PT Jensen 12.10
9 201 Dam Tobias Frisk PT Jensen 12.10
9 202 Dam Jenny Christensson PT Jensen 12.10
9 203 Dam Sara Edberg PT Jensen 12.10
9 204 Dam Marita Gjelseth PT Jensen 12.10
9 205 Dam Maria Johansson PT Jensen 12.10
9 206 Dam Katarina Nilsflykt PT Jensen 12.10
9 207 Dam Linda Noremalm PT Jensen 12.10
9 208 Dam Alexandra Olsson PT Jensen 12.10
9 209 Dam Iris Smailagic PT Jensen 12.10
9 210 Dam Therese Åhs PT Jensen 12.10
9 211 Dam Helena Nilsson PT Jensen 12.10
9 212 Dam Kimona Putkonen Johansson PT Jensen 12.10
9 213 Dam Elin Persson PT Jensen 12.10
9 214 Herr Anthon Karlsson PT Jensen 12.10
9 215 Dam Julia Christensson PT Jensen 12.10
9 216 Herr Jonas Andersson PT Jensen 12.10
9 217 Herr Ludvig Jonsson PT Jensen 12.10
9 218 Dam Marita Gjelseth PT Jensen 12.10
9 219 Dam Therese Åhs PT Jensen 12.10
9 220 Dam Alexandra Olsson PT Jensen 12.10
9 221 Dam Lena Larsson PT Jensen 12.10
9 222 Dam Camilla Jensen PT Jensen 12.10
9 223 Dam Charlotte Andersson PT Jensen 12.10
10 224 Herr Andreas Berger Bergmex 12.15
10 225 Herr Anders Borgersen Bergmex 12.15
10 226 Herr Jesper Freeman Bergmex 12.15
10 227 Herr Zacharias Holmén Bergmex 12.15
10 228 Herr Fredrik Jensen Bergmex 12.15
10 229 Herr Tony Neubronner Bergmex 12.15
10 230 Dam Sara Berger Bergmex 12.15
10 231 Dam Sofia Borgersen Bergmex 12.15
10 232 Dam Jessica Fröjdendahl Bergmex 12.15
10 233 Dam Annette Neubronner Bergmex 12.15
10 234 Herr Andreas Andersson Dom rara och Sara 12.15
10 235 Herr Michael Johansson Dom rara och Sara 12.15
10 236 Herr Victor Quist Johansson Dom rara och Sara 12.15
10 237 Dam Marielle Andersson Dom rara och Sara 12.15
10 238 Dam Elin Karlsson Dom rara och Sara 12.15
10 239 Dam Jeanette Karlsson Dom rara och Sara 12.15
10 240 Dam Anna Kuusela Dom rara och Sara 12.15
10 241 Dam Sara Olsson Vestbjerg Dom rara och Sara 12.15
10 242 Dam Emelie Perlöv Dom rara och Sara 12.15
10 243 Dam Ronja Rungberg Rungberg 12.15
10 244 Dam Liisa Borg I’m your sister 12.15
10 245 Dam Paulina Borg I’m your sister 12.15
10 246 Dam Annemo Härnström I’m your sister 12.15
10 247 Dam Jennie Karlsson I’m your sister 12.15
10 248 Dam Maria Simonsson I’m your sister 12.15
10 249 Dam Lisa Stenblock I’m your sister 12.15
10 250 Herr Patrik Lappalainen LTS 12.15
10 251 Herr Thomas Larsson LTS 12.15
10 252 Herr Alexander Staf LTS 12.15
10 253 Herr Oliver Karlsson Lysekyyylarna 12.15
10 254 Herr Peter Nielsen Lysekyyylarna 12.15
10 255 Dam Bella Nielsen Lysekyyylarna 12.15
10 256 Dam Caroline Nielsen Lysekyyylarna 12.15
11 257 Herr Alexander Bagge Bagge 12.20
11 258 Herr Anders Bagge Bagge 12.20
11 259 Dam Sara Andersson Barkbit 12.20
11 260 Dam Terese Hedberg Barkbit 12.20
11 261 Dam Amelie Holm Barkbit 12.20
11 262 Dam Elin Holm Barkbit 12.20
11 263 Herr David Jönsson Benke boys 12.20
11 264 Herr Patrik Scott Benke boys 12.20
11 265 Herr Stefan Ardeke BF360 12.20
11 266 Herr Jan Larsson BF360 12.20
11 267 Dam Petra Borg BF360 12.20
11 268 Dam Camilla Gadd BF360 12.20
11 269 Dam Cornelia Gadd Westerberg BF360 12.20
11 270 Dam Linnéa Larsson BF360 12.20
11 271 Herr Kaspars Kurpnieks Galna Letter 12.20
11 272 Herr Klāvs Ronis Galna Letter 12.20
11 273 Herr Agris Virbulis Galna Letter 12.20
11 274 Dam Lana Damberga Galna Letter 12.20
11 275 Dam Agnese Rone Galna Letter 12.20
11 276 Dam Egija Strupka Galna Letter 12.20
11 277 Herr Per Wallin Kaffe kaffe kaffe 12.20
11 278 Herr Robert Wallin Kaffe kaffe kaffe 12.20
11 279 Dam Lisa Wallin Kaffe kaffe kaffe 12.20
11 280 Dam Sofia Wallin Kaffe kaffe kaffe 12.20
11 281 Herr Mikael Zellen La Familia 12.20
11 282 Dam Lovisa Strömberg La Familia 12.20
11 283 Herr Freddy Nordvall Team GRANSKOG 12.20
11 284 Dam Fredrika Lindgren Team GRANSKOG 12.20
11 285 Dam Linnea Stray Team GRANSKOG 12.20
11 286 Dam Erika Volmarsdotter Nyberg Team GRANSKOG 12.20
11 287 Herr Donny Hasslöf Donny 30 12.20
11 288 Herr Kristoffer Wallin Donny 30 12.20
11 289 Dam Arielle Hasslöf Donny 30 12.20
11 290 Dam Emelie Wänerstam Donny 30 12.20
12 291 Herr Emil Öquist Björnarna 12.25
12 292 Dam Josephine Danielsson Björnarna 12.25
12 293 Herr Johan Darius Blixten 12.25
12 294 Herr Jonas Bohlin Bohlin 12.25
12 295 Dam Sandra Bohlin Bohlin 12.25
12 296 Herr Mikael Foldemark Man Måste Ingenting 12.25
12 297 Dam Petra Forslund Man Måste Ingenting 12.25
12 298 Dam Carina Herngren Man Måste Ingenting 12.25
12 299 Dam Carola Jungevik Edvinsson Man Måste Ingenting 12.25
12 300 Dam Lorena Jörgensen Man Måste Ingenting 12.25
12 301 Dam Hannah Lund Petersen Man Måste Ingenting 12.25
12 302 Dam Pernilla Nielsen Man Måste Ingenting 12.25
12 303 Herr Karim El Abed Nytida runners 12.25
12 304 Herr Joel Svantesson Nytida runners 12.25
12 305 Dam Ulrika Andersson Nytida runners 12.25
12 306 Dam Sanna Eriksson Nytida runners 12.25
12 307 Dam Johanna Grimhed Nytida runners 12.25
12 308 Dam Maja-Lisa Hallberg Nytida runners 12.25
12 309 Dam Maria Henriksson Nytida runners 12.25
12 310 Dam Frida Nilsson Nytida runners 12.25
12 311 Dam Sara Snapp Nytida runners 12.25
12 312 Dam Anna Åberg Nytida runners 12.25
12 313 Herr Mikael Johannesson Pedagogiskt snedsteg 12.25
12 314 Dam Cathrine Andersson Färnström Pedagogiskt snedsteg 12.25
12 315 Dam Sandra Pettersson Power 12.25
12 316 Dam Sofia Wellerstrand Power 12.25
12 317 Dam Elin Enkvist Team Enkvist 12.25
12 318 Dam Nathalie Enkvist Team Enkvist 12.25
12 319 Herr Jonas Emanuelsson Team Har roligt 12.25
12 320 Dam Åse Trondsen Team Har roligt 12.25
12 321 Herr Björn Göransson Spjutraketen 12.25
12 322 Herr Kristoffer Andersson Team Bigflex 12.25
12 323 Herr Joakim Myrström Team Bigflex 12.25
13 324 Dam Emma Andersson Polisen 12.35
13 325 Dam Johanna Hernström Polisen 12.35
13 326 Herr Victor Almander Polisen Uddevalla 12.35
13 327 Herr Johan Fredeqvist Polisen Uddevalla 12.35
13 328 Herr Göran Gustavsson Polisen Uddevalla 12.35
13 329 Herr Erik Hellqvist Polisen Uddevalla 12.35
13 330 Herr Andreas Jernberg Polisen Uddevalla 12.35
13 331 Herr Mathias Landberg Polisen Uddevalla 12.35
13 332 Herr Christer Viktorsson Polisen Uddevalla 12.35
13 333 Dam Hanna Landberg Polisen Uddevalla 12.35
13 334 Dam Helena Petersson Polisen Uddevalla 12.35
13 335 Herr Janne Andersson Småfacklorna 12.35
13 336 Herr Peter Andersson Småfacklorna 12.35
13 337 Herr Mathias Friberg Småfacklorna 12.35
13 338 Herr Daniel Kempe Småfacklorna 12.35
13 339 Herr Glenn Arwidsson Team Friskis 12.35
13 340 Herr Robert Elofsson Team Friskis 12.35
13 341 Herr Jan-Olof Jansson Team Friskis 12.35
13 342 Herr Christer Johansson Team Friskis 12.35
13 343 Dam Eva-Liz Olsson Friskis o svettis 12.35
13 344 Herr Urban Niklasson Friskis o svettis 12.35
13 345 Dam Victoria Tenskär Team Friskis 12.35
13 998 Herr Marcus Axberg Friskis o svettis 12.35
13 346 Dam Ulrika Karlsson Team Frozen 12.35
13 347 Dam Petra Schröder Team Frozen 12.35
13 348 Herr Robert Huldén Jason 12.35
13 349 Herr Robert Hansson Trestads Precisionsmekanik 12.35
13 350 Herr Heikki Koivisto Trestads Precisionsmekanik 12.35
13 351 Herr Rikard Larsson Trestads Precisionsmekanik 12.35
13 352 Herr Nelson Luengo Trestads Precisionsmekanik 12.35
13 353 Herr Suvad Muminovic Trestads Precisionsmekanik 12.35
13 354 Herr Ove Olsson Trestads Precisionsmekanik 12.35
13 355 Herr Robin Salomonsson Trestads Precisionsmekanik 12.35
13 356 Herr Magnus Strömberg Trestads Precisionsmekanik 12.35
14 357 Herr Håkan Andersson Uddevalla Energi 12.40
14 358 Herr Johan Bergman Uddevalla Energi 12.40
14 359 Herr Anders Brattberg Uddevalla Energi 12.40
14 360 Herr Tommy Ekman Uddevalla Energi 12.40
14 361 Herr Ulrik Engdal Uddevalla Energi 12.40
14 362 Herr Daniel Gillerstedt Uddevalla Energi 12.40
14 363 Herr Fredrik Hansson Uddevalla Energi 12.40
14 364 Herr Jörgen Johansson Uddevalla Energi 12.40
14 365 Herr Jakob Josefsson Uddevalla Energi 12.40
14 366 Herr Daniel Lindgren Uddevalla Energi 12.40
14 367 Herr David Mikiver Uddevalla Energi 12.40
14 368 Herr Tobias Närbo Uddevalla Energi 12.40
14 369 Herr Jan Qvist Uddevalla Energi 12.40
14 370 Herr Lennart Svensson Uddevalla Energi 12.40
14 371 Herr Carl Wallström Uddevalla Energi 12.40
14 372 Dam Magnus Johansson Uddevalla Energi 12.40
14 373 Dam Johanna Johansson Uddevalla Energi 12.40
14 374 Dam Monika Johansson Uddevalla Energi 12.40
2 375 Herr Thomas Lööw LifeClean 12.45
15 376 Herr Johan Christell TRIUMFATOR 12.45
15 377 Herr Jesper Lantz TRIUMFATOR 12.45
15 378 Herr Mickael Olsson TRIUMFATOR 12.45
15 379 Herr Andreas Jensen TRIUMFATOR 12.45
15 380 Herr Fredrik Årman TRIUMFATOR 12.45
15 381 Herr Johan Romberg Uddevalla Gymnasieskola 12.45
15 382 Herr Sebastian Jacobsson Uddevalla Gymnasieskola 12.45
15 383 Herr Tobias Sandberg Uddevalla Gymnasieskola 12.45
15 384 Herr Henrik Williamsson Uddevalla Gymnasieskola 12.45
15 385 Dam Katrine Nilsson Uddevalla Gymnasieskola 12.45
15 386 Dam Fanny Dahlberg UGP:arna 12.45
15 387 Dam Nora Hanfelt UGP:arna 12.45
15 388 Dam Thuva Brattgård UGP:arna 12.45
15 389 Dam Anna Mol UGP:arna 12.45
15 390 Dam Ida Zackrisson UGP:arna 12.45
15 391 Dam Malin Borhult Ultimat girls 12.45
15 392 Dam Anna Holmgren Ultimat girls 12.45
15 393 Dam Malin Pettersson Ultimat girls 12.45
15 394 Herr Stig Pettersson Valås 12.45
15 395 Dam Linn Hermansson Valås 12.45
15 396 Herr Khuda Nazar Azimi Warrior 12.45
15 397 Dam Viveca Hansen VCR 12.45
15 398 Dam Josefin Hansson VCR 12.45
15 399 Dam Therese Nilsson VCR 12.45
15 400 Dam Lena Ottsjö VCR 12.45
15 401 Dam Lina Ottsjö VCR 12.45
15 402 Herr Karl Johan Fogelström Team Birdstream 12.45
15 403 Dam Martina Fogelström Team Birdstream 12.45
15 404 Herr Henrik Jansson Team Hyreslandslaget 12.45
15 405 Dam Anna Magnusson Team Hyreslandslaget 12.45
16 406 Herr Caleb Fullerton The running joke 12.50
16 407 Herr Jonathan Fullerton The running joke 12.50
16 408 Herr Joshua Fullerton The running joke 12.50
16 409 Herr Daniel Isaksson The running joke 12.50
16 410 Herr Johannes Karlsson The running joke 12.50
16 411 Herr Jonas Wireby The Titans 12.50
16 412 Dam Tove Wireby The Titans 12.50
16 413 Dam Catrin Karlsson Vi2 12.50
16 414 Herr Pontus Brattberg Vikvärjarna 12.50
16 415 Dam Magdalena Rydberg Vikvärjarna 12.50
16 416 Herr Marcus HAnsson VLV 12.50
16 417 Herr Andreas Nummiranta VLV 12.50
16 418 Dam Lena Engström VLV 12.50
16 419 Herr Johan Zetterberg VLV 12.50
16 420 Herr fredrik elfvenstam värddjurden 12.50
16 421 Dam Johanna Lindqvist Värddjuren 12.50
16 422 Dam Linn Sörensen Värddjuren 12.50
16 423 Herr Kristoffer Zellèn Zellén family 12.50
16 424 Dam Alexandra Zellèn Zellén family 12.50
16 425 Herr Andreas Ericsson Zeroteks 12.50
16 426 Dam Karin Arrskog Licata Ängens Trio 12.50
16 427 Dam Emmeli Jacobsson Ängens Trio 12.50
16 428 Dam Kristine Johansson Ängens Trio 12.50
16 429 Dam Marie Johansson Ängens trio 12.50
16 430 Dam Anna Kristiansson Äntligen! 12.50
16 431 Dam Helena Lond Äntligen! 12.50
16 432 Herr Erik Henningsson Öbo Y 12.50
16 433 Herr Alexander Johansson Öbo Y 12.50
16 434 Herr Morgan Robertsson Öbo Y 12.50
16 435 Dam Jennie-ann Kärrskog Öbo Y 12.50
16 993 Herr Jens Almgren Larsen Öbo Y 12.50
16 436 Dam Monika Sörell Ödenäs 12.50
17 437 Herr Philip Gistedt Anticimex 12.55
17 438 Herr Christian Granat Anticimex 12.55
17 439 Herr Anders Hertz Anticimex 12.55
17 440 Herr Niklas Jonsson Anticimex 12.55
17 441 Herr Glenn Karlsson Anticimex 12.55
17 442 Herr David Larsen Anticimex 12.55
17 443 Herr Andreas Nilvander Anticimex 12.55
17 444 Herr Frans Bengtsson Anticimex 12.55
17 445 Herr Anders Sandblom Anticimex 12.55
17 446 Dam Sandra Mether Anticimex 12.55
17 447 Dam Emelie Sörqvist Blod släkt och tårar 12.55
17 448 Dam Maja Hallberg Blod, släkt & tårar 12.55
17 449 Dam Ida Johansson Blod, släkt & tårar 12.55
17 450 Herr Jonas Mohlin Blod,släkt & tårar 12.55
17 451 Dam Marie Mohlin Blod,släkt & tårar 12.55
17 452 Dam Astrid Segelod Blod,släkt & tårar 12.55
17 453 Dam Åsa Segelod Blod,släkt & tårar 12.55
17 454 Herr Mikael Johansson Stallet 12.55
17 455 Herr Jimmy Kamperin Stallet 12.55
17 456 Herr Erik Weiefors Stallet 12.55
17 457 Dam Therese Andersson Starkare 12.55
17 458 Dam Malin Berggren Subborna 12.55
17 459 Dam Anna Bråthe Subborna 12.55
17 460 Herr Vlad Dauzhuk Team ÅF 12.55
17 461 Herr Rasmus Johansson Team ÅF 12.55
17 462 Herr Robin Johansson Team ÅF 12.55
17 463 Herr Nicklas Karlsson Team ÅF 12.55
17 464 Herr Adreas Nilsson Team ÅF 12.55
17 465 Herr Anders Olsson Team ÅF 12.55
17 466 Herr Jesper Wassblad Team ÅF 12.55
17 467 Dam Jennifer Byrlén Team ÅF 12.55
17 468 Herr Ola Embréus Frassarna 12.55
17 469 Dam Brita Svensson Frassarna 12.55
18 470 Herr Mathias Hellqvist ARSENAL FC 13.05
18 471 Herr Carl Holmberg ARSENAL FC 13.05
18 472 Herr Mikael Virdhage Assemblin vs 13.05
18 473 Dam Olivia Brändström A-Team 13.05
18 474 Dam Sofia Brändström A-Team 13.05
18 475 Dam Alexandra Lindberg A-Team 13.05
18 476 Herr Nicklas Johansson ATeam MB 13.05
18 477 Dam Rebecka Doroci ATeam MB 13.05
18 478 Dam Anethe Johansson ATeam MB 13.05
18 479 Dam Hannah Johansson ATeam MB 13.05
18 480 Dam Kajsa Johansson ATeam MB 13.05
18 481 Herr Christian Olsson OPC:arna 13.05
18 482 Dam Anna Erlandsson OPC:arna 13.05
18 483 Dam Emma Larsson OPC:arna 13.05
18 484 Dam Nina Mäntylä OPC:arna 13.05
18 485 Dam Catrin Hulebäck Paddan, gräshoppan och pingvinen 13.05
18 486 Dam Fanny Hulebäck Paddan, gräshoppan och pingvinen 13.05
18 487 Dam Frida Stefansdotter Paddan, gräshoppan och pingvinen 13.05
18 488 Herr Peter Andersson Session MAP 13.05
18 489 Herr Simon Andersson Session MAP 13.05
18 490 Herr Joakim Bergh Session MAP 13.05
18 491 Herr Andreas Jernberg Session MAP 13.05
18 492 Herr Ola Lundqvist Session MAP 13.05
18 493 Herr Joel Norrby Session MAP 13.05
18 494 Herr Marcus Råstedt Session MAP 13.05
18 495 Herr Joakim Sandstedt Session MAP 13.05
18 496 Dam Charlotte Klang Session MAP 13.05
18 497 Dam Pernilla Klang Session MAP 13.05
18 498 Dam Rebecca Lundgren Session MAP 13.05
18 499 Dam Hanna Lundström Session MAP 13.05
18 500 Herr Conny Carlsson Så länge vi kommer i mål 13.05
18 501 Dam Sandra Lindgren Så länge vi kommer i mål 13.05
18 502 Herr Patrik Ivarsson Sätila 13.05
18 503 Dam Anna Ivarsson Sätila 13.05
19 504 Herr Martin karlsson Blåbär 13.10
19 505 Herr Per Ohlsson Blåbär 13.10
19 506 Dam Helen Olsson Blåbär 13.10
19 507 Dam Jennie Olsson Blåbär 13.10
19 508 Herr Andreas Johansson Bröderna Johansson 13.10
19 509 Herr David Johansson Bröderna Johansson 13.10
19 510 Herr Mattias Johansson Bröderna Johansson 13.10
19 511 Herr Robert Johansson Bröderna Johansson 13.10
19 512 Herr Oskar Haldin Derome 13.10
19 513 Herr Robin Johansson Derome 13.10
19 514 Herr John Sahlgren Derome 13.10
19 515 Dam Emelie Skoogh Derome 13.10
19 516 Dam Erika Nilsson En Fisk 13.10
19 517 Dam Susanne Rudolfsson Ensam 13.10
19 518 Herr Karl-Filip Jakobsson Family of Sport 13.10
19 519 Dam Frida Jakobsson Family of Sport 13.10
19 520 Herr Kai Pajala Pajalas 13.10
19 521 Dam Lina Pajala Pajalas 13.10
19 522 Herr Max Danielsson Pyllena 13.10
19 523 Herr Ola Danielsson Pyllena 13.10
19 524 Herr Robin Isacson Pyllena 13.10
19 525 Herr Daniel Jakobsson Pyllena 13.10
19 526 Herr David Magnusson Pyllena 13.10
19 527 Dam Alina Aldegren Pyllena 13.10
19 528 Dam Anni Danielsson Pyllena 13.10
19 529 Herr Andreas Rudolfsson Rudolfsson-Hsiung 13.10
19 530 Dam Susan Hsiung Rudolfsson-Hsiung 13.10
19 531 Herr Jocke Strömberg Samlaget 13.10
19 532 Herr Johan Säll Samlaget 13.10
19 533 Dam Johanna Granfeldt Samlaget 13.10
19 534 Dam Emma Johansson Samlaget 13.10
20 535 Herr Tobias Jensen Färgelanda kommun 13.15
20 536 Dam Amanda Ekberg Färgelanda kommun 13.15
20 537 Dam Nathalie Eriksson Färgelanda kommun 13.15
20 538 Dam Katarina Gustavsson Färgelanda kommun 13.15
20 539 Dam Sara Gustavsson Färgelanda kommun 13.15
20 540 Dam Helena Johansson Färgelanda kommun 13.15
20 541 Dam Carina Stenström Färgelanda kommun 13.15
20 542 Dam Malin Strömberg Färgelanda kommun 13.15
20 543 Dam Jenny Svensson Färgelanda kommun 13.15
20 544 Herr Jasmin Alimanovic Hyrbilsdepån 13.15
20 545 Herr Mattias Wetterwik Hyrbilsdepån 13.15
20 546 Herr Michael Hansson Hogstorps Rör AB 13.15
20 547 Herr Ingvar Kampf Hogstorps Rör AB 13.15
20 548 Dam Anna-carin Hansson Hogstorps Rör AB 13.15
20 549 Dam Helena Kampf Hogstorps Rör AB 13.15
20 550 Herr Andreas karlsson Schlätta slackers spurs 13.15
20 551 Dam Katarina Johansson Schlätta slackers spurs 13.15
20 552 Dam Mikaela Bjernstrand Sisters before misters 13.15
20 553 Dam Anna Kjellin Blycker Sisters before misters 13.15
20 554 Herr Andreas Tauson Tauson 13.15
20 555 Herr Samuel Tauson Tauson 13.15
20 556 Dam Emma Andersson Team 30 13.15
20 557 Dam Maria Spetz Team 30 13.15
20 558 Herr Filip Antonsson Team Leab 13.15
20 559 Herr Lukas Hasslöw Team Leab 13.15
20 560 Herr Johan Johsefsson Team Leab 13.15
20 561 Herr Linus Josefsson Team Leab 13.15
20 562 Herr Anthony Olofsson Team Leab 13.15
20 563 Herr David Olsson Team Leab 13.15
20 564 Herr Mattias Olsson Team Leab 13.15
20 565 Herr Johan Persson Team Leab 13.15
20 566 Herr Dennis Simonsson Team Leab 13.15
21 567 Herr Sandra Andreasson Installationsgruppen 13.20
21 568 Herr Jerry Kilman Installationsgruppen 13.20
21 569 Herr Ebba Doverstig Installationsgruppen 13.20
21 570 Herr Hampus Gedda Installationsgruppen 13.20
21 571 Herr Oskar Gustavsson Installationsgruppen 13.20
21 572 Herr Emma Hagström Installationsgruppen 13.20
21 573 Herr Hampus Höög Installationsgruppen 13.20
21 574 Herr Christoffer Johnsson Installationsgruppen 13.20
21 575 Herr Sandra Larsson Installationsgruppen 13.20
21 576 Herr Alexander Olsson Installationsgruppen 13.20
21 577 Herr Molly Samuelsson Installationsgruppen 13.20
21 578 Herr Markus Schemmel Installationsgruppen 13.20
21 579 Herr Johannes Stengårds Installationsgruppen 13.20
21 580 Herr Sofia Wehlin Installationsgruppen 13.20
21 581 Herr Sölve Andersen Järngänget 13.20
21 582 Herr Eber Calderon Pitrelli Järngänget 13.20
21 583 Herr Kristoffer Ekberg Järngänget 13.20
21 584 Herr Niklas Henriksson Järngänget 13.20
21 585 Herr Stefan Jansson Järngänget 13.20
21 586 Herr Jimmy Magnusson Järngänget 13.20
21 587 Herr Patric Niklasson Järngänget 13.20
21 588 Herr Peter Olsson Järngänget 13.20
21 589 Herr Jimmy Voimäki Järngänget 13.20
21 590 Dam Malin Johansson Järngänget 13.20
21 591 Herr Johan Johansson Liten men tuff 13.20
21 592 Herr Marcus Låstberg Liten men tuff 13.20
21 593 Dam Johanna Låstberg Liten men tuff 13.20
21 594 Dam Malin Schröder Liten men tuff 13.20
21 595 Dam Andrea Högberg Team Jacobs Matcenter 13.20
21 596 Dam Hanna Högberg Team Jacobs Matcenter 13.20
21 597 Herr Jonny Blad Team Jonny 13.20
22 598 Herr Andreas Alexandersson Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 599 Herr Tim Axelsson Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 600 Herr Hans Bergqvist Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 601 Herr Mattias Bladh Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 602 Herr Tobias Gustavsson Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 603 Herr Björn Hagen Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 604 Herr David Magnusson Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 605 Herr Ola Nygren Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 606 Herr Rickard Rönnberg Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 607 Herr Jari Viinikainen Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 608 Dam Ingela Carlsson Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 609 Dam Veronica Hermansson Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 610 Dam Madeleine Johansson Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 611 Dam Martina Kilberg Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 612 Dam Birgitta Lindh Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 613 Dam Jessica Nyman Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 614 Dam Johanna Sjöstad Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 615 Dam Annica Sundberg Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 616 Dam Caroline Svensson Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 617 Dam Lise-Lotte Svensson Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän 13.25
22 618 Herr Anders Ahl Team Brandt Bil 13.25
22 619 Herr Mikael Ahlqvist Team Brandt Bil 13.25
22 620 Herr Peter Andersson Team Brandt Bil 13.25
22 621 Herr Christopher Brandt Team Brandt Bil 13.25
22 622 Herr Peter Brandt Team Brandt Bil 13.25
22 623 Herr Matti Engström Svensson Team Brandt Bil 13.25
22 624 Herr Oscar Gustafsson Team Brandt Bil 13.25
22 625 Herr Johan Johansson Team Brandt Bil 13.25
22 626 Herr Rasmus Larsen Team Brandt Bil 13.25
22 627 Herr Johan Persson Team Brandt Bil 13.25
22 628 Herr Robin Rosell Dahlström Team Brandt Bil 13.25
22 629 Herr Daniel Svensson Team Brandt Bil 13.25
22 630 Herr Kennet Söderqvist Team Brandt Bil 13.25
22 631 Dam Lisa Nyblom Team Brandt Bil 13.25
22 632 Dam Lena Wihlander Team Brandt Bil 13.25
23 633 Dam Cecilia Fermhede A 13.35
23 634 Dam Anette Börjesson ABC Doctor AB 13.35
23 635 Herr Christoffer Frimodig Bohusläns marin- och maskintjänst 13.35
23 636 Herr Fredrik Glimhede Bohusläns marin- och maskintjänst 13.35
23 637 Herr Robert Boije Bojost boys 13.35
23 638 Herr Robert Wikblad Cat's man 13.35
23 639 Dam Johanna Nilsson CrossFit Gothenburg 13.35
23 640 Herr Fredrik Svensson Double Joy 13.35
23 641 Dam Charlotta Bang Double Joy 13.35
23 642 Herr Axel Bob Team Laxbutiken 13.35
23 643 Dam Jonna Wallin Team Laxbutiken 13.35
23 644 Herr Lukas De Bruijn Team Laxbutiken 13.35
23 645 Herr Oscar Knutsson Team Laxbutiken 13.35
23 646 Dam Edyta Gunnarsson Team Laxbutiken 13.35
23 647 Dam Malin Johansson Team Laxbutiken 13.35
23 648 Dam Ida Mäsak Team Laxbutiken 13.35
23 649 Dam Emmelie Öhlander Team Laxbutiken 13.35
23 650 Dam Kimberly Isaksson Team Wallhamn 13.35
23 651 Dam Maria Persson Team Wallhamn 13.35
23 652 Herr Anton Hjälmén Team Wallhamn AB 13.35
23 653 Herr Edward Miskimin Team Wallhamn AB 13.35
23 654 Dam Carolina Rutgersson Team wallhamn AB 13.35
23 655 Herr Per Engblom Team WallhamnAB 13.35
23 656 Herr Samuel Sorting Team Åke 13.35
23 657 Dam Petra Eknäs Team Åke 13.35
23 658 Herr Jonas Roth Teamroth 13.35
23 659 Dam Louise Roth Teamroth 13.35
23 660 Herr Patrik Högemark Team Kasta Kôrt 13.35
23 661 Herr Thomas Wedner Team Kasta Kôrt 13.35
23 662 Dam Frida Andersson Team Kasta Kôrt 13.35
23 663 Dam Annika Wedner Team Kasta Kôrt 13.35
23 664 Herr robert larsson Team Larsson 13.35
23 665 Dam emma larsson Team Larsson 13.35
24 666 Herr Tomas Boström Bönor med fläsk 13.40
24 667 Herr Fredrik Karlsson Bönor med fläsk 13.40
24 668 Herr Joakim Karlsson Bönor med fläsk 13.40
24 669 Herr Pontus Nilsson Bönor med fläsk 13.40
24 670 Herr Baltzar Nordberg Bönor med fläsk 13.40
24 671 Herr Jonas Patriksson Bönor med fläsk 13.40
24 672 Dam Marina Karlsson Bönor med fläsk 13.40
24 673 Dam Sara Noren Bönor med fläsk 13.40
24 674 Dam Ulrika Olsson Bönor med fläsk 13.40
24 675 Dam Katrin Henemyr Bönor med fläsk 13.40
24 676 Herr Anders Hildingsson De omutbara 13.40
24 677 Herr Håkan Löwenlid De omutbara 13.40
24 678 Dam Katarina Eklind De omutbara 13.40
24 679 Dam Maria Hildingsson De omutbara 13.40
24 680 Dam Johanna Härnströmer De omutbara 13.40
24 681 Herr Mikael Gustafsson Donkey Kong OCR 13.40
24 682 Dam Sofia Johansson Donkey Kong OCR 13.40
24 683 Herr Markus Hallgren Falcon 13.40
24 684 Herr Robin Knape Falcon 13.40
24 685 Dam Frida Badski Johansson Falcon 13.40
24 686 Dam Nicole Karlsson Falcon 13.40
24 687 Dam Alexandra Lind Falcon 13.40
24 688 Herr Fabian Danielsson Falcon 13.40
24 689 Herr Mike Al-Mouti Drottning Blanka 13.40
24 690 Herr Hadi Al-Touk Drottning Blanka 13.40
24 691 Herr Zia Alizada Drottning Blanka 13.40
24 692 Herr Samuel Almqvist Drottning Blanka 13.40
24 693 Herr Ebrahim Chiab Drottning Blanka 13.40
24 694 Herr Ali Chit Drottning Blanka 13.40
24 695 Herr Ali Fadakar Drottning Blanka 13.40
24 696 Herr Ali Gholami Drottning Blanka 13.40
24 697 Herr Carlos Lopez Drottning Blanka 13.40
24 698 Herr Nando Ramadani Drottning Blanka 13.40
24 699 Herr Mohammad Reza Mohammadi Drottning Blanka 13.40
24 700 Herr Jonas Warneflo Drottning Blanka 13.40
24 701 Dam Lisette Albertsson Drottning Blanka 13.40
24 702 Dam Agnes Alexandersson Drottning Blanka 13.40
24 703 Dam Ayaalsamaa Alsafadi Drottning Blanka 13.40
24 704 Dam Ida Hjerling Drottning Blanka 13.40
24 705 Dam Johanna Kron Drottning Blanka 13.40
24 706 Dam Josefin Nilsson Drottning Blanka 13.40
24 707 Dam Linnea Samuelsson Drottning Blanka 13.40
24 708 Dam Hanna Wahlström Drottning Blanka 13.40
25 709 Dam Maria Beäff Dirty mamas 13.45
25 710 Dam Ann-Sofie Hansson Dirty mamas 13.45
25 711 Dam Emelie Helgesson Dirty mamas 13.45
25 712 Dam Linda Karlsson Dirty mamas 13.45
25 713 Dam Johanna Lundqvist Dirty mamas 13.45
25 714 Dam Susanne Nilsson Dirty mamas 13.45
25 715 Dam Pernilla Pääjärvi Dirty mamas 13.45
25 716 Dam Malin Waldemarsdotter Dirty mamas 13.45
25 717 Herr Staffan Gustafsson Dj Misceo 13.45
25 718 Herr Marcus Austvik Fabulous five and the rookies 13.45
25 719 Dam Therese Austvik Fabulous five and the rookies 13.45
25 720 Herr Patrik Isaksson Familjemötet 13.45
25 721 Herr Elias Fernheim Fartränderna 13.45
25 722 Herr Christoffer Toftebjörk Fartränderna 13.45
25 723 Dam Emilia Hansson Fartränderna 13.45
25 724 Dam Elvira Silva Fartränderna 13.45
25 725 Herr Ann-Helen Tausson Team R.B.A.B 13.45
25 726 Herr Mikael Lindgren Team R.B.A.B 13.45
25 727 Herr Johan Magnusson Team R.B.A.B 13.45
25 728 Dam Mikael Sandblom Team R.B.A.B 13.45
25 729 Dam Jessica Lindgren Team R.B.A.B 13.45
25 730 Dam Therese Magnusson Team R.B.A.B 13.45
25 731 Herr Anders Steiner Team Steiner 13.45
25 732 Dam Emelie Helgesson Team Steiner 13.45
25 733 Dam Disa Steiner Team Steiner 13.45
26 734 Dam Ramona Byrö Fiezta 13.50
26 735 Dam Emma Eklund Karlsson Fiezta 13.50
26 736 Dam Therese Eklund Karlsson Fiezta 13.50
26 737 Dam Kristina Oskarsson Fiezta 13.50
26 738 Dam Sofia Pettersson Fiezta 13.50
26 739 Dam Monica Utberg Fiezta 13.50
26 740 Dam Jonna Laven Lindh Firegirls 13.50
26 741 Dam Hanna Österberg Firegirls 13.50
26 742 Herr Axel Andersson Get Shit Done – Ancon 13.50
26 743 Herr Mattias Delin Get Shit Done – Ancon 13.50
26 744 Herr Bojan Kukricar Get Shit Done – Ancon 13.50
26 745 Herr Mikke Selander Get Shit Done – Ancon 13.50
26 746 Herr Christofer Skoogh Get Shit Done – Ancon 13.50
26 747 Dam Ida Karlsson Get Shit Done – Ancon 13.50
26 748 Dam Emelie Bäckman Girl Swirl Rockers 13.50
26 749 Dam Anna Nordklev Girl Swirl Rockers 13.50
26 750 Herr Christian Öhman Glenn, Glenn och Glenn 13.50
26 751 Herr Henrik Öhman Glenn, Glenn och Glenn 13.50
26 752 Herr Kenneth Öhman Glenn, Glenn och Glenn 13.50
26 753 Herr Patrik Dauksz Team Shell 13.50
26 754 Herr Albin Engdahl Team Shell 13.50
26 755 Herr Robin Magnusson Team Shell 13.50
26 756 Herr Fredrik Rognli Team Shell 13.50
26 757 Herr Olle Törner Team Shell 13.50
26 758 Dam Emelie Berghänel Team Shell 13.50
26 759 Dam Marina Bergman Team Shell 13.50
26 760 Dam Nicole Höglind Team Shell 13.50
26 761 Dam Kajsa Löfquist Team Shell 13.50
26 762 Dam Linnea Myllykoski Team Shell 13.50
26 763 Dam Viktoria Olsson Team Shell 13.50
26 764 Dam Linnea Oskarsson Team Shell 13.50
26 765 Dam Nina Rognli Team Shell 13.50
27 766 Herr Sebastian Hansson Jaget före laget 13.55
27 767 Herr Erik Helander JET 13.55
27 768 Herr Jacob Mossberg JET 13.55
27 769 Herr Jonny Pedersen Jonny 13.55
27 770 Herr Joakim Östling Kellys Hjältar 13.55
27 771 Herr Lars Claesson Kållebråten Runners 13.55
27 772 Herr Marcus Claesson Kållebråten Runners 13.55
27 773 Dam Hanna Claesson Kållebråten Runners 13.55
27 774 Dam Helene Claesson Kållebråten Runners 13.55
27 775 Herr Fredrik de Paulis Lege Artis 13.55
27 776 Herr Daniel Isaksson Lege Artis 13.55
27 777 Herr Carlos Martin-Feichtinger Lege Artis 13.55
27 778 Dam Malin Andersson Linden 13.55
27 779 Dam Sandra Björk Linden 13.55
27 780 Dam Lovis Bergstrand Lindesnäs 13.55
27 781 Dam Gerda Lindeblad Lindesnäs 13.55
27 782 Herr Alessandro Orio Team Sillkung 13.55
27 783 Herr Andreas Wikström Team Sillkung 13.55
27 784 Dam Anna Jonsson Team Sillkung 13.55
27 785 Dam Åsa Larsson Team Sillkung 13.55
27 786 Dam Camilla Gatenberg Team Snigel 13.55
27 787 Dam Susanne Johansson Team Snigel 13.55
27 788 Dam Victoria Johansson Team Snigel 13.55
27 789 Dam Alicia Martinez Johansson Team Snigel 13.55
27 790 Dam Louise Janson Hermansson Team Torreby 13.55
27 791 Dam Sofia Karlsson Team Torreby 13.55
28 792 Herr Jonatan Olsson Läckberg 14.05
28 793 Dam Sara Läckberg Läckberg 14.05
28 794 Dam Anna Louise Olsson Läckberg 14.05
28 795 Herr Janne Harrinkoski Lättlurad 14.05
28 796 Dam Malin Söderqvist Lättlurad 14.05
28 797 Herr Bo Gustafsson Lättmeta 14.05
28 798 Herr Jacob Johansson Lättmeta 14.05
28 799 Dam Madeleine Jensen Madde 14.05
28 800 Herr Joel Eksell Madness 14.05
28 801 Herr Erik Johannesson Madness 14.05
28 802 Dam Malin Andersson Mallmaj 14.05
28 803 Dam Marie Forsbohl Mallmaj 14.05
28 804 Herr Marcus Rudolfsson Mej själv 14.05
28 805 Herr Magnus Pettersson Muffen 14.05
28 806 Herr Mathias Alfredsson N&M 14.05
28 807 Herr Niklas Larsson N&M 14.05
28 808 Herr Bengt Bergkvist Nalle 14.05
28 809 Dam Monica Majlöv Nalle 14.05
28 810 Herr Victor Bagge No Balls 14.05
28 811 Herr Steffen Ruud nielsen No Balls 14.05
28 812 Herr marcel hermansson Havredryck Choklad 14.05
28 813 Herr Albin Nestorsson Havredryck Choklad 14.05
28 814 Herr André Larsson Springmaskarna 14.05
28 815 Herr Robin Müller Springmaskarna 14.05
28 816 Dam Frida Dahlborg Springmaskarna 14.05
28 817 Dam Sofie Pelas Nilsson Springmaskarna 14.05
29 818 Herr Harald Svensson Ljungbackarna 14.10
29 819 Dam Malin Hemberg Ljungbackarna 14.10
29 820 Dam Lisa Lidström Ljungbackarna 14.10
29 821 Dam Therese Severinsson Ljungbackarna 14.10
29 822 Dam Valbona Zuta Ljungbackarna 14.10
29 823 Dam Nadja Davidsson SMI 14.10
29 824 Dam Linda Lindström SMI 14.10
29 825 Herr Daniel Dahlman Skärets grannar 14.10
29 826 Herr Anders Jenséus Skärets grannar 14.10
29 827 Dam Marika Albrektsson Rugbyklubben 14.10
29 828 Dam Sofia Essenholm Rugbyklubben 14.10
29 829 Dam Jennifer Lundh Rugbyklubben 14.10
29 830 Herr Sanmir Omerovic Sanjo 14.10
29 831 Herr TomTom Bildtmark Team Lane-Lillanorrr 14.10
29 832 Herr Johannes-Rickard Dahl Team Lane-Lillsnorre 14.10
29 833 Herr Rickardo Johansson Team Lane-Lillsnorre 14.10
29 834 Herr Daniel Olsson Team Lane-Lillsnorre 14.10
29 835 Herr Micke Olsson Team Lane-Lillsnorre 14.10
29 836 Herr Jimmy Andersson Torand Transport 14.10
29 837 Herr Robin Andersson Torand Transport 14.10
29 838 Dam Ingela Heden Torand Transport 14.10
29 839 Dam Johanna Johansson Torand Transport 14.10
29 840 Herr Claes Augustsson TOVEKS BIL 14.10
29 841 Herr Niklas Edenholm TOVEKS BIL 14.10
29 842 Herr Robert Johansson TOVEKS BIL 14.10
29 843 Herr Erik Wärmé TOVEKS BIL 14.10
30 844 Herr Karl Fors Väners-borgarna 14.15
30 845 Herr Mattias Hallsten Väners-borgarna 14.15
30 846 Herr Mattias Lide’n Väners-borgarna 14.15
30 847 Herr Fredrik Odqvist Väners-borgarna 14.15
30 848 Herr Anders Olsson Väners-borgarna 14.15
30 849 Herr Andreas Jakobsson Wikströms änglar 14.15
30 850 Herr Oscar Lorentzon Wikströms änglar 14.15
30 851 Herr Morgan Olsson Wikströms änglar 14.15
30 852 Herr Anders Samuelsson Wikströms änglar 14.15
30 853 Herr Johan Samuelsson Wikströms änglar 14.15
30 854 Dam Kristin Hansen AKUTEN NÄL 14.15
30 855 Dam Sarah Kindhult AKUTEN NÄL 14.15
30 856 Herr Oliver Westerlind AKUTEN NÄL 14.15
30 857 Herr Christian Aghem Antikrundan 14.15
30 858 Herr Hampus Kjellman Antikrundan 14.15
30 859 Herr Stefan Flood Antikrundan 14.15
30 860 Herr Johan Malmros Arjm 14.15
30 861 Dam Jeanette Larsson Arjm 14.15
30 862 Dam Alicia Berg Berg & Hassel 14.15
30 863 Dam Tilda Hassel Berg & Hassel 14.15
30 864 Dam Carolin Voigt Easteregg 14.15
30 865 Dam Frida Ringström Forsmark och singlarna 14.15
30 866 Herr Andreas Forsmark Forsmark och sniglarna 14.15
30 867 Dam Sandra Eriksson Forsmark och sniglarna 14.15
30 868 Dam Nikolina Linden Forsmark och sniglarna 14.15
30 869 Dam Elin Bagger Huvaligen 14.15
30 870 Dam Therese Stålheim Huvaligen 14.15
31 871 Herr Reidar Alsaker Gubbligan 14.20
31 872 Herr Gunnar Blomqvist Gubbligan 14.20
31 873 Herr Rafal Kaczor Gubbligan 14.20
31 874 Herr Jonathon Ouseley Gubbligan 14.20
31 875 Herr Andreas Wetterberg Gubbligan 14.20
31 876 Herr Wictor Andersson KAVA 14.20
31 877 Herr Simon Zackrisson KAVA 14.20
31 878 Herr David Olsson KAVA 14.20
31 879 Herr Mattias Thoren KAVA 14.20
31 880 Dam Filippa Engström KAVA 14.20
31 881 Dam Sofia Thorsén KAVA 14.20
31 882 Dam Madelen Andersson Mad bo 14.20
31 883 Dam Emelie Boqvist Mad bo 14.20
31 884 Herr Michael Lindholm nllbygg 14.20
31 885 Herr Justas Tamutis nllbygg 14.20
31 886 Herr Christoffer Wester nllbygg 14.20
31 887 Herr Anton Wänseth nllbygg 14.20
31 888 Herr Johan Ewerlöf JJE&MrX; 14.20
31 889 dam Emelie Skoogh Derome 14.20
31 890 herr Oskar Haldin Derome 14.20
31 891 herr Robin Johansson Derome 14.20
31 892 herr John Sahlgren Derome 14.20
31 893 Dam Jenny Bjärefors Hamn Säl-Skapet 14.20
31 894 Dam Pernilla Fransson Hamn Säl-Skapet 14.20
31 895 Dam Ann-Sofie Granholm Hamn Säl-Skapet 14.20
31 896 Dam Petra Hofer Hamn Säl-Skapet 14.20
31 897 Dam Jeanette Jobjer Hamn Säl-Skapet 14.20
31 898 Dam Lisa Johansson Hamn Säl-Skapet 14.20
31 899 Dam Natalie Nyrén Hamn Säl-Skapet 14.20
31 900 Dam Nikita Nyrén Hamn Säl-Skapet 14.20
31 901 Dam Jennie Svantesson Hamn Säl-Skapet 14.20
31 902 Herr Anders Hagberg Hamn Säl-Skapet 14.20
31 903 Herr Johan Jansson Hamn Säl-Skapet 14.20
31 904 Herr Robert Jönsson Hamn Säl-Skapet 14.20
31 905 Herr Jerry Karlén Hamn Säl-Skapet 14.20
31 906 Herr Mikael Larsson Hamn Säl-Skapet 14.20
31 907 Herr Benny Olsson Hamn Säl-Skapet 14.20
31 908 Herr Bo Smederöd Hamn Säl-Skapet 14.20
31 909 Herr Ulf Stenberg Hamn Säl-Skapet 14.20
31 910 Herr Stefan Svantesson Hamn Säl-Skapet 14.20
31 911 Herr Ingemar Uppström Hamn Säl-Skapet 14.20
31 912 Herr Tim Örn Hamn Säl-Skapet 14.20
32 913 Herr Magnus Andersson Uddevalla Entreprenad AB 14.25
32 914 Herr Bengt Andersson Uddevalla Entreprenad AB 14.25
32 915 Herr Linus Andreasson Uddevalla Entreprenad AB 14.25
32 916 Herr Magnus Andersson Uddevalla Entreprenad AB 14.25
32 917 Herr Ann-Sofie Magnusson Uddevalla Entreprenad AB 14.25
32 918 Herr Andreas Björkdal Uddevalla Entreprenad AB 14.25
32 919 Herr Fredrik Hansson Uddevalla Entreprenad AB 14.25
32 920 Herr Magnus Numell Uddevalla Entreprenad AB 14.25
32 921 Herr Marvin Andersson Uddevalla Entreprenad AB 14.25
32 922 Herr Simon Hanson Uddevalla Entreprenad AB 14.25
32 923 Herr Robin Ahlsen Nederlaget 14.25
32 924 Herr Per Andersson Per 14.25
32 925 Herr André Aronsson Byggprojekt 14.25
32 926 Herr Timmy Skoglund Byggprojekt 14.25
32 927 Herr Adam Sundgren Byggprojekt 14.25
32 928 Herr Robert Björn Byggprojekt 14.25
32 929 Herr Andreas Nilsflykt Byggprojekt 14.25
32 930 Herr Jonatan Dalman Byggprojekt 14.25
32 931 Herr Mikael Lundgren Efteranmälan 14.25
32 932 Dam Linda Sandeman Efteranmälan 14.25
32 933 Herr David Wictorsson Efteranmälan Team Torsk 14.25
32 934 Herr Alexander Granqvist Efteranmälan Team Torsk 14.25
32 935 Herr Lucas Kelottjärvi Efteranmälan Bjärkebor 14.25
32 936 Herr Kim Thorup Efteranmälan Bjärkebor 14.25
32 937 Herr Johan Palm Las Palmas Efteranmälan 14.25
32 938 Dam Frida Efteranmälan 14.25
23 939 Dam Gisela Wallin Team Åke 13.35